Nový des

11. srpna 2010 v 14:38 | Nanni |  Nuda
Ten předchozí design mě nudil prakticky už v okamžiku, co jsem ho frkla na blog, tak jsem si udělala další :). Tenhle je vlastně takový fanouškovský; díky těm vlajkám v záhlaví :). Jestliže se v tom motáte, jsou to vlajky států: Ukrajina, Dánsko, Irsko, Švýcarsko, Rusko a Turecko. To jsou zemičky (potažmo megazemě :D), který mají blízko k mému srdíčku :).
Nudím se. Nudím se a chybí mi pohyb. Potřebovala bych dávku plesů, ale ty hyeny prostě ne a ne nějaký uspořádat... Pravda, nemám tušení, s kým bych tam šla, ale to už by se nějak zařídilo... Vzala bych tam kámošku a chlapy si půjčovala z osazenstva - samozřejmě po důkladném prozkoumání jejich tanečních schopností :D. Vytřela bych přítomným zrak a se skvělou náladou pak ples opouštěla :)).
Včera jsem měla zvláštní náladu. Vlastně to bylo už dneska, neboť jsem usnula někdy kolem čtvrté ráno (zase). Tak nějak jsem byla úplně v pohodě, ale najednou jsem si vzpomněla na babičku a probulela jsem díru do polštáře... Nevím, proč mě to najednou tak vzalo. Asi mi konečně došlo, že už ji v životě neuvidím a že už jí nikdy nebudu moct říct, jak moc jsem ji měla ráda, a poděkovat ji za všechno, co pro nás udělala... Konečně mi došlo, že až příště přijedu domů, už tam nebude ležet chromá a nemocná, už neuslyším její hlas, jak naříká a nadává dědovi... Je to pryč. A až včera jsem to zjistila; po smrti je už dva měsíce.
Fakt zvláštní... Na pohřbu jsem brečela podobně, ale asi to bylo z celkový atmosféry, jak kněz odříkával modlitby a ty ženský k tomu tak tklivě zpívaly. Kousali mě komáři, to si pamatuju živě (vsadila bych se, že ještě mám ty radioaktivní kousance někde po těle). Pak jsme chodili na hřbitov a tam jsem většinu času proseděla u prastrejdy, protože jeho prázdný místo mi došlo už dávno. No... a teď na mě konečně dolehl i babiččin odchod... Vím, že je to dobře, že se tam nahoře má mnohem líp než tady, protože celý život trpěla a před smrtí se hodně mučila, ale... prostě mi chybí.
Achjo. Zase brečím :). Máčím si s tím oběd, měla bych přestat... Už tak mám opuchlý oči z bůhvíčeho. Včera jsem zase vypadala jako ufoun, když jsem se byla podívat do zrcadla a opláchnout.
Vytáhla jsem u příležitosti prohrabávání babiččiných fotek i svoji fotku, kde jsou mi asi čtyři. Byla jsem rozkošný děcko :). Takový růžovoučký, s velkýma očima a plnejma tvářičkama :)... Kam jen ten čas letí...
Ježíš, to je ale depresivní příspěvek :D. No nic, radši končím... Jdu dojíst puding :).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

..........................................................................................................

Stylový design s osobním přístupem - Lostris.net
Objednejte si ještě dnes!

...............................................................................

Milovnice koček.Sarkasmus dělá můj den.Můj názor nebude vždycky stejný jako tvůj. SMIŘ SE S TÍM..Internet mě udržuje vzhůru.Ráda zpívám, když nikdo neposloucháIrsko je můj sladký domov.Hloupost by měla bolet.Miluju déšť.Je v pořádku být sama.Fandím Evropanům