Snížený podvazek

14. července 2010 v 9:38 | Nanni |  Spokojenost
Tak jsem si zase pěkně prošla tu dlouhou cestičku z veteriny až do práce, ale narozdíl od pondělka nebylo tak děsivé vedro, takže se to dalo snést. Dokonce jsem přišla jen o hodinu a čtvrt později :D. Nezapomněla jsem vytáhnout ceduli ani rozsvítit, ovšem včera jsem zase nevypnula větrák... Nevím proč, pamatuju se, že jsem s ním něco prováděla těsně před tím, než jsem nestíhajíc vyběhla na bus. Asi nějaký rarášek :D... Aspoň se mi to tu větralo i celou noc :).
Teď mě čeká dobrá snídaně a pak spousta hodin nezáživného čekání na zákazníky. Včera jsem ten čásek strávila velmi příjemně (viz předchozí článek :D), tak si něco najdu i dneska :). Musím si zajít někam, kde mi ty obrázky vytisknou... Moje tiskárna totiž zarputile nechává pruh bez černé barvy, takže to ve výsledku vypadá dost otřesně... Pověsím si "domeček" nad postel k ostatním věcem a budu na něj zírat :D.
Dneska se možná budu extrémně vypisovat, protože mě zase chytla blogovací slina. To vždycky, když změním blog a děsně se mi to zalíbí :D. Pokud dneska nezapředeme pružnou konverzaci po některém z dostupných prostředků, rozhodně budu mít co dělat :).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

..........................................................................................................

Stylový design s osobním přístupem - Lostris.net
Objednejte si ještě dnes!

...............................................................................

Milovnice koček.Sarkasmus dělá můj den.Můj názor nebude vždycky stejný jako tvůj. SMIŘ SE S TÍM..Internet mě udržuje vzhůru.Ráda zpívám, když nikdo neposloucháIrsko je můj sladký domov.Hloupost by měla bolet.Miluju déšť.Je v pořádku být sama.Fandím Evropanům