Hello miss Anna!

27. července 2010 v 19:52 | Nanni |  Znechucení
Tak jo... Dneska jsem zase selhala. A normálně na férovku jsem si i pobulela, jak malý děcko.
Včera jsem četla v tý zajímavý knížečce o nemocech to, že bolesti kyčlí jsou ze strachu z velkých kroků do budoucna a bolesti kříže ze strachu z finanční nejistoty. A jsme doma. Záda mě bolí už dlouho a příšerně, kyčel ještě mnohem dýl, s přestávkama. Každopádně jsem na tom bledě.
Zjistila jsem, že potřebuju pomoc. Že nejsem tak silná, jak jsem doufala. Jsem silná ve svým smutku a strádání, to zvládám dobře, ale jakmile mám být šťastná, potřebuju aby za tou mojí sílou stál někdo ještě silnější, kdo by mě podepřel, až bych se zlomila, a kdo by mi i v průběhu dodával ten sladký pocit jistoty a bezpečí...
Někdo takovej tu existuje pro každýho - jenže málokdy ho dokážu cítit, vnímat tu ochrannou ruku nad sebou. Když najednou zmizí, jsem jak novorozená želvička; nevím, co dělat.
Tak nějak jsem zkoumala, jak dlouho trvalo těm lidem v Tajemství, než se jejich sny splnily... A já prostě nedokážu v momentálních podmínkách přežít dobu, která by se počítala na měsíce až roky. Ono by se to mělo zlepšovat postupně, jenže já už za týden dva začínám pochybovat a zoufat si...
Normálka... Nikdy se z toho nevyhrabu, mám to nadosmrti - jen jsem se měla tu čest podívat na to, jak to jiní můžou změnit, aby mi to bylo pořádně líto...
 


Komentáře

1 Lileas Lileas | Web | 27. července 2010 v 23:12 | Reagovat

Co to máš za knížečku? Nemohla bys v ní najít bolesti nohou - pata, chodidlo, nárt? Prosím.. Ale k tý kyčličce, to máš takový, že když jdeš, cítíš takové pálení? Já jsem dneska měla blbý koleno, přišlo mi, že tam mám igeliťák s vodou.. a už mě taky pobolívá pata.. kyčle mě bolívaly kdysi, teďka to už moc není.. A jako menší jsem trpěla bolestma celých kostí nohou, to bylo docela krutý. Moje homeop. mi na to dala nějaké léky, je to ukotvené v psychice a záviselo to i na tom, že jsem rostla. Vždycky se mi ta bolest opakovala v úterý večer, když jsem se vrátila ze ZUŠky (blahé paměti). A ty léky mi i pomohly. Ale dávala mi je tehdy ona, sama to nějak mixovala a ředila. Jestli chceš zkusit homeop., můžu se ti zase podívat do knížky (koukala jsem na tvou mamku do těch revolučních knih, ale nenašla jsem nic, co by nějak sedělo, homeop. můžu taky zkusit). Hodně lidí to zavrhuje a vždycky na mě spustí příšernou reakci, ale tak.. já tomu věřím.. Na stavy tohodle.. depresivního.. toho.. by byla Ignatia 30. Ta síla je důležitá, pak už je silnější jen 200, ale to je vážně zbytečné, má to i jiné účinky. A taky Coffea, když dáš pod jazyk pár kuliček a budeš to opakovat, mohlo by ti to pomoct trošku rozjasnit myšlenky.. A chceš-li něco barevného, zase bych pro tebe měla fialovou (to je to, u čeho jsem usnula...):
Lehni si, uvolni se (neusni :D).. Představ si fialový paprsek, který přichází z kosmu.. Nech se jím obalit, budeš zahalená ve fialovém světle. Až se tam stane, vnitřním okem se podívej nad sebe (oči neotevírej, rozumíme si) a vizualizuj si fialový žebřík, který stoupá přímo do kosmu. Pomalu příčku za příčkou vystoupej, kam až budeš chtít - a rozhlédni se kolem sebe. Pomůže to člověku vidět věci trochu jinak, z té větší výšky. Třeba si uvědomíš, co by šlo udělat, něco těžkého se změní ve snesitelnější, spatříš nějaké východisko, něco, co se třeba blíží a pomáhá ti to, ale tys to zatím neměla možnost spatřit. Až budeš mít pocit, že.. prostě to poznáš, tak sestup pomalu dolů a zase ulehni.. Pomalu nech odeznít fialovou barvu a než vstaneš, urovnej si v hlavě, přehraj si znovu to, co jsi viděla tam nahoře.
Já to budu zase zkoušet, musí to jít, pevně tomu věřím!!

Btw, kdybys chtěla ty homeop., tak jediná lékarna, kde je maj, je ta na Horské. Tuším, že musíš jít doleva, kde se vydávaj léky na předpis, ale kdyžtak se zeptej.

2 Nanni Nanni | Web | 28. července 2010 v 8:07 | Reagovat

Ty jsi zlato, napsala jsi mi pomocný koment delší, než byl můj depresívní článek :-D :-)
Určitě něco zkusím. Včera jsem se vrhla do klasický autosugesce, "Plní se mi všechna přání" a použila něco jako tu metodu s fialovým papírem, akorát že jsem neměla fialový papír :-D Napsala jsem jich spoustu a naházela je do krabičky - čím víc jich mám, tím líp se mi daří zapomenout na nějaký konkrétní přání :-) Autosugesci používám brutálním způsobem, žádný úlevy, žádný další prodlevy v těchhle sračkách, prostě kudy chodím, tudy si to opakuju znova a znova jak háre kršnu... :-D
Něco musí zabrat. Cítím, že se z toho vyhrabu, jen bych ráda opravdu co nejdřív... :-|

3 Smrtibrácha Smrtibrácha | E-mail | 28. července 2010 v 8:17 | Reagovat

No, já svý sny nemám od toho, abych počkal, až se mi během pár dní splní. Neříkám, žes naivní, ani nesnižuji všemocnost světa vezdejšího, ale sny mám od toho, abych měl za čím jít, aby mě vedly, abych nikdy nebyl ztracen.
A ty máš opravdu strach z budoucnosti a finanční tísně? Pak měj přání zbavit se toho strachu :)

4 Lileas Lileas | Web | 28. července 2010 v 9:07 | Reagovat

[2]: Joo, taky jsem si říkala.. :D
No tak to sákryš pošli do kosmu! :D To si máš všechno vizualizovat, kapíši? Zkus to.. ;-)

[3]: To je svatá pravda.. A můj oblíbený citát od Marka Twaina to jen potvrzuje: Neodpoutávej se nikdy od svých snů! 'Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.'
Nebo existuje něco jako 'Chceš uskutečnit své sny? Probuď se!', 'Pouze sny, které se nikdy nevyplní, jsou věčné.' ... A našla jsem další příhodné:
'Drž se pevně svých snů, protože beze snů je život jako ptáček s polámanými křídly, který nemůže létat.', 'Sen končí probuzením nebo smrtí.', 'Nesplněná přání jsou krásná, protože trvají. Je-li přání splněno, hyne.'
Ale ten první mám moc ráda, Twainovy výroky jsou úžasné a já si jich velice cením.
Já mám své sny, mám jeden opravdu velký a pomalu se k němu chci přiblížit. I když se mi házej klacky pod nohy. Ale když jsem na nějakém tom místě, kde si máme přát přání a ono se vplní, mám jen jedno, které mi prolítne hlavou. Nebudu ho říkat, ale obsahuje tři slova a je v něm zahrnuto vše. A není to nic hmotného.

5 Nanni Nanni | Web | 28. července 2010 v 9:34 | Reagovat

[3]: Na strach se právě myslet nesmí :-) Přivoláváš to, na co myslíš. Já si přeju mít prachy. S prachama se budoucnosti bát nebudu, to vím jistě :-) Cokoli pak udělám, budu mít prostředky zvládnout (samozřejmě mimo ty duchovní záležitosti).

[1]: Ještě dodám, že ty záda i kyčel bolí takovou nepopsatelnou bolestí, jako kdybych si někde skřípala nervy... Nevím.

[4]: Někomu je možná dobře, když se mu nikdy nesplní velký sen, ale já v tom nevidím ani zrnko naděje. Já chci, aby se moje sny splnily. Člověk by měl dojít k tomu, co chce. A sny jsou věčný tím, že ať už jsi, děláš a máš cokoliv, vždycky se objeví něco, co bys ještě chtěla... Nebo možná tvůj sen nebyl úplně to, co ti sedlo, tak ho změníš a jdeš za jiným. Já nehodlám skončit svoji existenci smrtí - moje duše je věčná. A tady žiju právě proto, abych si užila života, ne abych se plahočila za něčím, co nikdy nebudu mít... :-)

6 Lileas Lileas | Web | 28. července 2010 v 10:12 | Reagovat

[5]: Tohle jsou témata, o kterých se dá nekonečně dlouho diskutovat, já svým způsobem uznávám nějak oboje. Ale vím, co dokážou s člověkem udělat prachy. Když někdo, kdo byl docela obyčejným člověkem, získá svou moc. Všechno člověka mění a nevím takřka o nikom (krom bláhových knižních a filmových hrdinů), koho by prachy nezměnily. Když je máš a můžeš všechno získat, co si jen zamaneš, přestane tě to těšit. Budeš znuděná, nic tě nebude bavit. Najednou se z tebe něco vytratí. A když ti zbyde ještě něco normálního, začneš závidět obyčejným lidem, kteří mají sny, třeba bláhové nebo úplně obyčejné.

7 Nanni Nanni | Web | 28. července 2010 v 13:52 | Reagovat

[6]: To je možný... Zní to pravděpodobně. Nejspíš bych skončila stejně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

..........................................................................................................

Stylový design s osobním přístupem - Lostris.net
Objednejte si ještě dnes!

...............................................................................

Milovnice koček.Sarkasmus dělá můj den.Můj názor nebude vždycky stejný jako tvůj. SMIŘ SE S TÍM..Internet mě udržuje vzhůru.Ráda zpívám, když nikdo neposloucháIrsko je můj sladký domov.Hloupost by měla bolet.Miluju déšť.Je v pořádku být sama.Fandím Evropanům